Companii

Șofer camion - Islanda: 2260 EUR/lună + cazare plătită de firmă

col-narrow-left

Oraș:

Strainatate

Nivel Carieră:

0-1 an, Entry-level primii 3 ani Exp, Mid-level peste 3 ani
col-narrow-right

Tip Contract:

Full time

Postat:

2019-05-03
col-wide

Descrierea job-ului/Responsabilități:

• un nivel al limbii engleze cel puțin B1 (este necesar să puteți dialoga în limba engleză întrucât angajatorul dorește să te cunoască printr-un interviu telefonic)
• certificat de șofer profesionist (cat. C+E)
• modulul 95
• experiență pe același post sau un post similar
• seriozitate, dorință, pasiune pentru meseria ta

Profilul candidatului:

MeisterJob este în permanentă căutare de ȘOFER CAMION, cu un nivel minim B1 al limbii engleze, pentru zona Reykjavik – Islanda

Avantajele tale:

• salarizare: 2260 EUR net/lună
• cazare în pensiune sau casă de vacanță asigurată și plătită de firmă
• contract de muncă – perioadă nedeterminată, direct cu firma angajatoare din Islanda
• servicii medicale și sociale aferente contractului de muncă
• traducerile pentru angajare realizate gratuit de către un traducător autorizat de Ministerul Justiției
• mediu de lucru plăcut, în condiții europene
• siguranța unui loc de muncă și a unei cazări în condiții bune și foarte bune