Companii

LUCRATOR COMERCIAL/CASIER

col-narrow-left

Oraș:

Ilfov

Departament:

Vanzari

Industria:

Energie Petrol

Nivelul de studii:

Liceu

Nivel Carieră:

0-1 an
col-narrow-right

Tip Contract:

Full time

Postat:

2019-05-13

Job-uri disponibile:

10
col-wide
Carbogaz este o companie românească, o alternativă locală a pieței carburanților din București și Ilfov.
Compania noastră mizează pe o abordare orientată către client, de aceea, în stațiile noastre, deschise în mai multe cartiere bucureștene și în Ilfov, am creat o atmosferă specială, familiară și informală în care clientul să beneficieze de un serviciu personalizat.

Dedicată construirii viitorului zi de zi, Carbogaz cauta LUCRĂTORI COMERCIALI  (CASIERI) pentru locatia din Rosu.

Descrierea job-ului/Responsabilități:

Pentru lucrătorii comerciali este necesară o
experiență anterioară în comerț de minimum 2 ani și experiență în lucrul cu computerul și/sau casa de
marcat.

Profilul candidatului:

Dacă ești pasionat de mijloace de transport, de
energie, dacă îți place să fii alături de oameni și să faci parte dintr-o echipă motivată, așteptăm un email cu CV-ul tău
(aici: recrutare@carbogaz.ro.).

Pentru mai multe detalii și informații ne poți contacta la numărul de telefon 0730 511 803..